اولین دوره مسابقات شطرنج سریع ریتد کشوری جام صفه (به مناسبت روز پدر) با قهرمانی علی صفیری به پایان رسید.

تاریخ ثبت: 1402/10/26

اولین دوره مسابقات شطرنج سریع ریتد کشوری جام صفه (به مناسبت روز پدر) پنجشنبه ۵ بهمن ماه 1402

 

نوع مسابقات: کشوری

تاریخ برگزاری: پنجشنبه ۵ بهمن ماه ۱۴۰۲

محل برگزاری: خانه شطرنج (هیات شطرنج استان اصفهان) واقع در اتوبان چمران - خیابان محمد طاهر

اولین دوره مسابقات شطرنج سریع ریتد کشوری جام صفه  (به مناسبت روز پدر)

پنجشنبه ۵ بهمن ماه ۱۴۰۲

 

 

اولین دوره مسابقات شطرنج سریع ریتد کشوری جام صفه (به مناسبت روز پدر) با  ۱۱۹ نفر  شرکت کننده در روز پنج شنبه مورخه ۱۴۰۲/۵/۱۱ در سالن خانه شطرنج اصفهان برگزار شد که بل قهرمانی علی صفیری به پایان رسید.

 

مقام اول علی صفیری

مقام دوم محمد حسین کیانی هرچگانی

مقام سوم فاطمه مشهدی

مقام چهارم علیرضا علی اکبر سیچانی

مقام پنجم علی قنبری از فولادشهر

مقام اول بانوان رومینا علیخانی

مقام اول بالای پنجاه سال جمشاه حقایق

مقام اول ۱۶۰۱ تا ۱۸۰۰ امیر محمد سعیدی

مقام اول ۱۴۰۱ تا ۱۶۰۰ سجاد سیچانی

مقام اول ۱۲۰۱ تا ۱۴۰۰ کیوان کاظمی

مقام اول بدون ریتینگ تا ۱۲۰۰ حسین عبدالهی

مقام اول پسر زیر ۱۶ سال   یاسین عسگری

مقام دوم پسر زیر ۱۶ سال محمد امین داوودوند

مقام اول پسر زیر ۱۴ سال مسیحا وکیلی

مقام دوم پسر زیر ۱۴ سال حسن خسروی

مقام اول پسر زیر ۱۲ سال محمد حسام توکلی

مقام دوم پسر زیر ۱۲ سال امیر پارسا معصوم زاده

مقام اول پسر زیر ۱۰ سال محمد ناظری نوش آبادی

مقام دوم پسر زیر ۱۰ سال یاسین ناطقی

مقام اول دختر زیر ۱۰ سال مارال حبیبی

مقام اول پسر زیر ۸ سال علی زمانی

مقام دوم پسر زیر ۸ سال ارشیا ممشلی از شیراز

مقام اول دختر زیر ۸ سال مهدیس کریمی

داوری این دوره از مسابقات به سرداوری داور بین المللی خانم میشانی و جانشینی اقای براتی، خانم ها شریفی، و خانم نگین ماجد انجام گردید

با تشکر از تمام شرکت کنندگان و خانواده های محترم  وهمچنین آقای خضری مدیر خانه شطرنج

روابط عمومی هیئت شطرنج استان اصفهان

 

 

 

هیات شطرنج استان اصفهان در نظر دارد مسابقات سریع اوپن را با ۲۴۸ میلیون ریال جوایز نقدی و با شرایط زیر برگزار نماید :

شرایط مسابقه

۱- مسابقات طبق جدول زیر از روز پنجشنبه ساعت ۹:۳۰ صبح آغاز خواهد شد. (حضور بازیکنان ۳۰ دقیقه پیش از شروع الزامی می­باشد) 

 

جدول ۹ دور سوئیسی

از ساعت ۹:۳۰

از ساعت ۱۶

روز بنجشنبه ۵ بهمن ماه

دور اول تا بنجم

دور ششم تا نهم

-

-

-

جدول ۱۱ دور سوئیسی

از ساعت۹:۳۰ 

از ساعت۱۶

روز بنجشنبه ۵ بهمن ماه

دور اول تا چهارم

دور بنجم تا هشتم

روز جمعه ۶ بهمن ماه

دور نهم تا یازده

 

 

۲- کنترل زمانی ۱۰دقیقه به اضافه­ ی ۵ ثانیه به ازای انجام هر حرکت خواهد بود.

۳- قوانین سریع فیده بر مسابقات حاکم می باشد. مسابقات ریتد می باشد و نتایج مسابقات به فدراسیون جهانی شطرنج ارسال می شود.

۴- در صورتیکه تعداد شرکت کنندگان بیش از ۱۵۰ نفر باشد مسابقات در ۱۱ دور برگزار می گردد و با تعداد کمتر از ۱۵۰ شرکت کننده طی ۹ دور برگزار خواهد شد .

۵- زمان تاخیر ۱۰ دقیقه از زمان استارت می باشد.

۶- رده بندی نهایی بر اساس مجموع امتیازات کسب شده می­باشد. در صورت تساوی امتیازات پوئن شکنی به ترتیب زیر انجام خواهد شد:

۱) رویارویی مستقیم          ۲) بوخ­هولز          ۳) مجموع بوخ­هولز            ۴) برگر              ۵) برد بیشتر

شرایط شرکت

۷- شرکت برای همه رده های سنی آزاد می­باشد. کلیه بازیکن باید دارای کد سیستم جامع معتبر باشند.

۸- مبلغ ورودیه ۳۰۰۰۰۰۰ ریال می­ باشد که بایستی بحساب شماره : 0116898595008  یا کارت مجازی :  6535-9974-9975-6037 بانک ملی ایران بنام هیات شطرنج استان اصفهان واریز گردد.

۹- علاقمندان به شرکت جهت ثبت نام با مراجعه به سایت هیات استان نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام نموده و بلافاصله نسبت به ارسال تصویر فیش واریزی با ذکر مشخصات بازیکن به شماره همراه  ۰۹۱۳۲۶۷۳۰۹۶ (آقای خضری) اقدام نمایند. عدم ارسال فیش واریزی به منزله عدم شرکت در مسابقات می باشد و اسم بازیکن در سایت ثبت نام مسابقات حذف می گردد.

ثبت نام فقط از طریق سایت استان انجام خواهد شد.

 

آخرین مهلت ثبت نام سه شنبه ۳ بهمن ماه خواهد بود.

۱۰- تاریخ تولد بازیکنان رده های سنی به شرح زیر می­باشد :

رده سنی زیر۸ سال: متولدین ۱۱ دی ۱۳۹۴ به بعد

رده سنی زیر ۱۰ سال: متولدین ۱۱ دی ۱۳۹۲ تا ۱۰دی ۱۳۹۴

رده سنی زیر ۱۲ سال: متولدین ۱۱ دی ۱۳۹۰ تا ۱۰دی ۱۳۹۲

رده سنی زیر۱۴ سال: متولدین ۱۱ دی ۱۳۸۸ تا ۱۰دی ۱۳۹۰

رده سنی زیر ۱۶ سال متولدین ۱۱ دی ۱۳۸۶ تا ۱۰دی ۱۳۸۸

پیشکسوتان: متولدین  ۱۱ دی ۱۳۵۲ و قبل از آن 

۱۱- در صورت نیاز و با اعلام سرداور  استفاده صحیح از ماسک برای تمام شرکت کنندگان الزامی می باشد. در غیر این صورت سرداور می­تواند برای بازیکن خاطی جریمه در نظر بگیرد.

۱۲- جوایز:

مقام اول

۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال

مقام دوم

 ۳۰/۰۰۰/۰۰۰ریال

مقام سوم

 ۲۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال

مقام چهارم

 ۱۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال

مقام پنجم

 ۱۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال

مقام اول بانوان

۷/۰۰۰/۰۰۰ ریال

مقام اول پیشکسوت بالای ۵۰ سال

۷/۰۰۰/۰۰۰ ریال

مقام اول ریتینگ بین ۱۶۰۱ تا ۱۸۰۰

 ۶/۰۰۰/۰۰۰ ریال

مقام اول ریتینگ بین ۱۴۰۱ تا ۱۶۰۰

 ۶/۰۰۰/۰۰۰ ریال

مقام اول ریتینگ بین ۱۲۰۱ تا ۱۴۰۰

 ۶/۰۰۰/۰۰۰ ریال

مقام اول بدون ریتینگ تا ۱۲۰۰

۶/۰۰۰/۰۰۰ ریال

مقام اول رده سنی پسر زیر ۱۶ سال

۶/۰۰۰/۰۰۰ ریال

مقام دوم رده سنی پسر زیر ۱۶ سال

 ۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال

مقام اول رده سنی دختر زیر ۱۶ سال

۶/۰۰۰/۰۰۰ ریال

مقام اول رده سنی پسر زیر ۱۴ سال

۶/۰۰۰/۰۰۰ ریال

مقام دومرده سنی پسر زیر ۱۴ سال

۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال

مقام اول رده سنی دختر زیر ۱۴ سال

۶/۰۰۰/۰۰۰ ریال

مقام اول رده سنی پسر زیر ۱۲ سال

۶/۰۰۰/۰۰۰ ریال

مقام دوم رده سنی پسر زیر ۱۲ سال

۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال

مقام اول رده سنی دختر زیر ۱۲ سال

۶/۰۰۰/۰۰۰ ریال

مقام اول رده سنی پسر زیر ۱۰ سال

۶/۰۰۰/۰۰۰ ریال

مقام دوم رده سنی پسر زیر ۱۰ سال

۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال

مقام اول رده سنی دختر زیر ۱۰ سال

۶/۰۰۰/۰۰۰ ریال

مقام اول رده سنی پسر زیر ۸ سال

۶/۰۰۰/۰۰۰ ریال

مقام دوم رده سنی پسر زیر ۸ سال

۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال

مقام اول رده سنی دختر زیر ۸ سال

۶/۰۰۰/۰۰۰ ریال

مجموع جوایز مسابقات :  ۲۴۸/۰۰۰/۰۰۰  ریال

 

۱۳- به افرادی که واجد شرایط ۲ جایزه باشند فقط یک جایزه (جایزه بالاتر) تعلق خواهد گرفت

۱۴- جوایز مربوط به رده های سنی در صورتی قابل پرداخت است که در هر رده حداقل ۵ نفر شرکت­ کننده حضور داشته باشند. در صورتی که تعداد شرکت کنندگان کمتر از ۱۰۰ نفرباشند جوایز مسابقات با توجه به تعداد شرکت کنندگان به همان نسبت تعدیل خواهد شد.

۱۵- هرگونه اعتراض به رای سرداور باید تا قبل از قرعه کشی دور بعد با پرداخت مبلغ ۲.۰۰۰.۰۰۰ریال به صورت مکتوب انجام شود. بدیهی است در صورت پذیرفته شدن اعتراض، مبلغ مذکور بازگردانده خواهد شد.

اعضای هیات ژوری قبل از شروع دور اول اعلام می گردد.

16- هرگونه موارد پیش بینی نشده حسب مورد توسط سرداور تصمیم گیری خواهد شد.

اطلاعات تماس:

آقای خضری ۰۹۱۳۲۶۷۳۰۹۶ برای ثبت نام در مسابقات

نظرات

نام

ایمیل   (نمایش داده نخواهد شد)
نظر

حامیان


قهرمانان
  • استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    مربیگری تیم ملی تونس در سال 2022(1400)
    کسب عنوان برترین بازیکن جوان آسیا از سوی فدراسیون شطرنج آسیا (2016)
    شرکت در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی کشور وراه یابی به فینال مسابقات در سال 1396
    نایب قهرمانی لیگ برتر باشگاهای کشوربه همراه تیم ذوب آهن وکسب مقام اول (میز1) در سال 1395
    کسب اخرین نورم استاد بزرگی در مسابقات المپیادجهانی به همراه تیم ملی بزرگسالان
    کسب مقام سوم قهرمانی جهان در رده سنی زیر 18 سال -2016
    کسب مدال طلای تیمی قهرمانی جهان در المپیاد زیر 16 سال 2015 - مغولستان
    کسب عنوان قهرمانی اسیا در رده سنی زیر 16 سال - 2015(کره جنوبی)
    کسب مقام دوم مشترک اوپن گرجستان 2015
    کسب اولین نورم استادبزرگی در تیرماه 94 (بلغارستان)
    کسب عنوان استادی بین المللی در فروردین 94(تایلند)
    کسب عنوان سومی تیمی مسابقات المپیاد جهانی 2014 مجارستان
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 16 سال -2014- هند
    کسب مدال تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2014
    کسب مدال برنز تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2013
    مقام دومی قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 14 سال - ایران 2013
    مقام دوم تيمي و كسب مدال نقره ميز 5 در المپياد جهاني زير 16 سال (تركيه - 2012)
    مقام اول تیمی مسابقات قونیه - ترکیه 2012
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 14 سال سريلانكا و کسب مدال تیمی زیر 14 سال
    کسب مدال نقره تیمی سریع زیر 14 سال سریلانکا 2012
    مقام چهارم (مشترک با سوم ) جهان زیر 12 سال برزیل 2011
    قهرمان اسيا زير 12 سال فیلیپین 2011
    مقام ششم جهان زیر 12 سال 2010 یونان
    مقام هفتم جهان زیر 10 سال ترکیه 2009
    قهرمان اسيا زیر 10 سال 2009 هند و همچنین طلای تیمی زیر 10 سال
    مقام اول كشور در رده سني زير 12 سال
    مقام چهارم مسابقات زیر 14 سال قهرمانی جهان 2011
    قهرمان کشوردر سال 90-1389
    کسب مدال طلای asean ویتنام 2009 و اخذ عنوان استادی فیده
    کسب مدال تیمی زیر 10 سال - ویتنام 2008

  • استاد بین المللی نیما جوانبخت
    استاد بین المللی نیما جوانبخت
    کسب مقام سوم اسیا در رده سنی زیر 20 سال - 2015 قرقیزستان
    کسب مقام قهرمانی کشور در رده سنی زیر 20 سال - 1394
    کسب مقام دومی مسابقات سریع و چهارمی متعارف قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 18 سال -ایران 2013
    كسب مقام دوم تيمي در مسابقات المپياد جهاني زير 16 سال (استانبول 2012)
    مقام چهارم زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام اول اسيا در مسابقات سريع و بليتس زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام ششم مسابقات قهرمانی جهان در رده سنی زیر 16 سال 2011
    قهرمان جشنواره سراسری کشور در سال 90
    مدال نقره زیر 16 سال اسیا فیلیپین 2011
    نفر سوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال
    مدال برنز تیمی المپیاد جهانی2011 - مدال طلای انفرادی المپیاد جهانی 2011
    مدال طلای تیمی مسابقات ازاد ترکیه 2011

  • استاد فیده آنوشا مهدیان
    استاد فیده آنوشا مهدیان
    کسب عنوان دوم بلیتس غرب آسیا در قرقیزستان-2022
    کسب عنوان نایب قهرمانی بانوان کشور در اسفند 1400- کرمانشاه
    مقام سوم جوانان زیر 20 سال بانوان - سریلانکا 2021
    مقام سوم نوجوانان المپیاد جهانی زیر 16 سال - 2019
    مقام سوم تیمی المپیاد جهانی زیر 16 سال گرجستان - 2018
    مقام سوم زون 3.1 اسیا -2019
    مقام اول بانوان کشور - 1397
    مقام اول رده سنی زیر 16 سال کشور 1396
    مقام دوم مسابقات سریع آسیا رده سنی زیر 20 سال 1396
    مقام دوم کشور مرحله اول ودوم رده سنی زیر 14 سال 1395
    مقام دوم مرحله اول کشور رده سنی زیر 20سال 1395
    مقام سوم رده سنی زیر 14 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر ١٢سال _ 1392

  • استاد فیده طناز ازلی
    استاد فیده طناز ازلی
    کسب عنوان اول تیمی قهرمانی دانشجویان جهان -بلژیک 2022
    نایب قهرمانی تیمی و سوم انفرادی دانشجویان اسیا(آنلاین) اندونزی - 2020
    مقام دوم بلیتس دختران زیر 18 سال کشور - 1398
    مقام اول سریع دختران زیر 18 سال کشور - 1398
    مقام سوم بانوان کشور در سال 1397
    مقام دوم تیمی مسابقات المپیاد جهانی زیر 16 سال 2017
    مقام سوم سریع قهرمانی آسیا رده سنی زیر 16 سال 2017
    قهرمان کشور دررده سنی زیر16سال دختران 1395
    نایب قهرمان رده سنی زیر 15 سال دختران مدارس اسیا و کسب عنوان wcm - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 14 سال - 1393

  • هستی خسروی
    هستی خسروی
    مقام دوم زیر 12 سال استان - 1398
    مقام دوم رده سنی زیر 10 سال کشور 1396
    کسب عنوان سومی قهرمانی جهان در رده سنی زیر 8 سال -2016
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان رده سنی زیر 6 سال جشنواره کشور - 1392

  • ارشیا محمدیان سیچانی
    ارشیا محمدیان سیچانی
    مقام دوم رده سنی زیر ۱۲ سال مسابقات برق آسای قهرمانی کشور - تهران 1401
    مقام سوم مسابقات برق اسای آسیایی در رده سنی زیر ۱۲ سال در بالی اندنزی - 2022
    قهرمان زیر 10سال استان - 1398

  • استاد فیده بانوان پرنیان عباسی
    استاد فیده بانوان پرنیان عباسی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 12 سال کشور در سال 1391
    کسب مقام اول مشترک و عنوان استادي فيده مسابقات اسه ان در مسابقات اسه ان 2012
    مقام دوم قهرمانی کشور در رده زیر 10سال- سال 90-1389

  • مائده یوسفیان
    مائده یوسفیان
    کسب مقام دومی جهان در رده سنی زیر 12 سال - گرجستان 2022
    قهرمان سریع بانوان شهرستان اصفهان - 1400
    اول تیمی زیر 12 سال اسیا - 2021- انلاین
    مدال برنز زیر 10 سال کشور - 1398
    مقام اول زیر 10 سال استان - 1398
    مقام سوم زیر 8سال جام اینده سازان کشور -اردیبهشت 1397

  • رامیلا واگوهیان
    رامیلا واگوهیان
    مقام سوم زیر 18 سال 1396
    کسب مقام سوم بازیهای سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 15 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال - 1393
    مقام سوم قهرمانی کشور - رده سنی زیر 14 سال - 1392
    مقام دوم زیر 8سال کشور در سال 1388

  • فاطمه مشهدی
    فاطمه مشهدی
    مقام اول کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1398
    مقام اول زیر 12 سال استان - 1398
    مقام سوم رده سنی زیر 10 سال 1396
    کسب عنوان دومی مسابقات سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 9 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در جشنواره کشوری رده سنی زیر 6 سال - تهران - 1392

  • محمدصادق نادری
    محمدصادق نادری
    قهرمان مسابقات اماتوزی اسیا- اصفهان 2016
    نایب قهرمان رده سنی زیر 14 سال پسران - 1394

  • علیرضا آقائی
    علیرضا آقائی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 18 سال کشور در سال 1391
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا(سريلانكا2012)
    نفر دوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال در سال 90-1389
    تکرار مقام دوم رده سنی زیر 16 سال کشور - سال 91-1390

  • امیرحسین بادکوبی
    امیرحسین بادکوبی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 14 سال کشور در سال 1391
    كسب مقام اول اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان -1391)
    نایب قهرمان مسابقات زیر 20 سال کشور در سال 1391
    مقام سوم در رده سنی زیر 12 سال در سال 90-1389

  • محسن ترکان
    محسن ترکان
    نایب قهرمان مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • اشکان ازلی
    اشکان ازلی
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 16 سال(1392) و راهیابی به مسابقات قهرمانی اسیا(2014)
  • فراز قلعه دار
    فراز قلعه دار
    نايب قهرمان اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان - 1391)
    قهرمان کشور در سال 1390 (رده سنی زیر 20سال)

  • کیارش نجفی
    کیارش نجفی
    1390- مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا2011
    قهرمان استات اصفهان در رده سنی زیر 16 سال - 1394

  • خشایار رجبی یزدی
    خشایار رجبی یزدی
    مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا - 2011
  • امید کریمی
    امید کریمی
    دارنده مدال برنز قهرمانی کشور کم بینایان و نابینایان - 1395 رامسر
  • عسل کاظم زاده
    عسل کاظم زاده
    کسب عنوان بهترین بازیکن ریتینگ دار زیر 1900 بانوان اماتوری اسیا- اصفهان 2016
    قهرمان استان در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    راهیابی به فینال قهرمانی کشور بانوان (انتخابی تیم ملی بزرگسالان)1393
    قهرمان استان در رده سني زير 10 سال دختران -1391
    قهرمان استان در رده سنی زیر 20 سال دختران - سال 1390
    مقام هفتم رده سنی زیر 10 سال کشور - سال 91-1390
    مقام چهارم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 8 سال 90-1389

  • آیدا عباسی
    آیدا عباسی
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390 و قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390
    قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران

  • آرش جعفری قورتانی
    آرش جعفری قورتانی
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال - 1398
    قهرمان زیر 8 سال استان - 1398
    قهرمان زیر 8 سال پسران(شهرستان اصفهان) - 1397

  • ارین اعتمادی
    ارین اعتمادی
    مدال برنز زیر 14 سال کشور - 1398
    مقام اول زیر 14 سال استان - 1398

  • پرنیا فتوحی
    پرنیا فتوحی
    قهرمان زیر ۱۲ سال شهرستان اصفهان - 1400
    قهرمان زیر 8 سال دختران - 1396

  • فریدون مختاری
    فریدون مختاری
    مقام سوم سریع 50تا65 پیشکسوتان کشور - شهرکزد 1398
    مقام سوم بلیتس 50تا65 پیشکسوتان کشور - شهرکزد 1398

  • احمد یزدان دوست
    احمد یزدان دوست
    مقام دوم سریع بالای 65 سال پیشکسوتان کشور - شهرکرد 1398
  • شایان ایمن
    شایان ایمن
    دوم تیمی زیر 14 سال اسیا - انلاین 2021
    قهرمان استان زیر 10 سال 1396
    نایب قهرمان استان زیر 12 سال 1397
    قهرمان استان زیر 12 سال 1398
    نایب قهرمان کشور زیر 14 سال 1399
    نایب قهرمان اسیا زیر14 سال 2021

  • قهرمانان پیشکسوت شهرستان اصفهان در سال ۱۴۰۲:
    قهرمانان پیشکسوت شهرستان اصفهان در سال ۱۴۰۲:
    ۱- بهزاد کلانتری
    ۲- رضا مصور
    ۳- فرهاد یوسفان
    قهرمان بالای ۶۵ سال: رسول شریفی فرد

  • قهرمانان شهرستان اصفهان(بزرگسالان) در سال ۱۴۰۲:
    قهرمانان شهرستان اصفهان(بزرگسالان) در سال ۱۴۰۲:
    ۱- محمد عبدی
    ۲- آریا خالویی
    ۳- پرهام یزدانی

  • قهرمانان زیر ۸ سال پسران شهرستان اصفهان در سال ۱۴۰۲ :
    قهرمانان زیر ۸ سال پسران شهرستان اصفهان در سال ۱۴۰۲ :
    ۱- پارسا سهل آبادی
    ۲- سام حقیقت جو
    ۳- علی زمانی

  • قهرمانان زیر ۱۰ سال پسران شهرستان اصفهان در سال ۱۴۰۲ :
    قهرمانان زیر ۱۰ سال پسران شهرستان اصفهان در سال ۱۴۰۲ :
    ۱- رادمهر عزیزی
    ۲- ارسلان بزرگزاد
    ۳- امیر محمد نوروزی

  • قهرمانان زیر ۱۰ سال دختران شهرستان اصفهان در سال ۱۴۰۲ :
    قهرمانان زیر ۱۰ سال دختران شهرستان اصفهان در سال ۱۴۰۲ :
    ۱- مارال حبیبی
    ۲- روژین کربلاییان
    ۳- ثمین نیک نژادی

  • قهرمانان زیر ۱۲ سال پسران شهرستان اصفهان در سال ۱۴۰۲:
    قهرمانان زیر ۱۲ سال پسران شهرستان اصفهان در سال ۱۴۰۲:
    نفر اول : امیر محمد نوروزی
    نفر دوم : پویان نان آور
    نفر سوم : کیارش فانی ثانی

  • قهرمانان رده سنی زیر ۱۲ سال دختران شهرستان اصفهان در سال ۱۴۰۲:
    قهرمانان رده سنی زیر ۱۲ سال دختران شهرستان اصفهان در سال ۱۴۰۲:
    نفر اول : روژین کربلاییان
    نفر دوم : تارا بیک زاده
    نفر سوم : رز اکبری

  • قهرمانان شهرستان اصفهان در رده سنی زیر ۱۴ سال پسران در سال ۱۴۰۲ :
    قهرمانان شهرستان اصفهان در رده سنی زیر ۱۴ سال پسران در سال ۱۴۰۲ :
    مقام اول : آرشام فاطمی
    مقام دوم : پرهام بزرگزاد
    مقام سوم : پرهام امیدی نیا

  • قهرمانان شهرستان اصفهان در رده سنی زیر ۱۴ سال دختران در سال ۱۴۰۲ :
    قهرمانان شهرستان اصفهان در رده سنی زیر ۱۴ سال دختران در سال ۱۴۰۲ :
    مقام اول : سارینا امیر شهبازی
    مقام دوم : آتنا رضایی
    مقام سوم : ملیکا صدیقی

  • قهرمانان شهرستان اصفهان در رده سنی زیر 16 سال پسران
    قهرمانان شهرستان اصفهان در رده سنی زیر 16 سال پسران
    مقام اول : یاسین ناطقی
    مقام دوم : محمد ناظری نوش آبادی
    مقام سوم : آرشام فاطمی

  • قهرمانان شهرستان اصفهان(بانوان)
    قهرمانان شهرستان اصفهان(بانوان)
    ۱- رومینا علیخانی
    ۲- دینا حاجی صادقیان
    ۳- بهار دارابی

  • قهرمانان دسته اول باشگاهها و دستجات آزاد شهرستتن اصفهان - ۱۴۰۲
    قهرمانان دسته اول باشگاهها و دستجات آزاد شهرستتن اصفهان - ۱۴۰۲
    ۱- تیم آن پاسان (هستی خسروی - آرین اعتمادی- امید کریمی - محمد حسین کیانی - بهار میرزا خانی)
    ۲- تیم گالکسی(رضا مصور - آرش جعفری- بهار کمالی - مهر بد حاجیان)
    ۳-باشگاه خیام (قرمز) :(محمد حسین عباسپور-آرشام فاطمی- کیارش فانی ثانی- سید متین مدینه)