آریا خالوئی قهرمان بیست و یکمین دوره مسابقات ریتد اوپن اردیبهشت اصفهان شد.

تقویم (مسابقات)

زمان: جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳

مکان: خانه شطرنج خیابان محمدطاهر

فرم ثبتنام در مسابقات.           مشاهده لیست افراد تایید شده

سایت رسمی مسابقات

 
آریا خالوئی قهرمان بیست و یکمین دوره مسابقات ریتد اوپن اردیبهشت اصفهان شد.
 

بیست و یکمین دوره مسابقات سریع اوپن اردیبهشت اصفهان در تاریخ ۲۸اردیبهشت ۱۴۰۳با شرکت ۱۱۹بازیکن از استانهای اصفهان (شهرستانهای آران و بیدگل - کاشان - خمینی شهر - نجف آباد - فلاورجان - لنجان - شاهین شهر و اصفهان)  - تهران - یزد- چهارمحال و بختیاری و فارس در ۹دور به روش سوئیسی برگزار شد که در پایان این نتایج بدست آمد:

نفر اول :آقای آریا خالویی با ۸/۵امتیاز

نفر دوم :آقای ارشیا محمدیان سیچانی با ۸امتیاز

نفرسوم آقای رضا کوهی با ۷امتیاز و‌پوئن شکنی ۵۷/۵

نفر چهارم آقای یاسین عسگری رشتیانی با ۷امتیاز و پوئن شکنی ۵۵

نفر پنجم آقای جمشاه حقایق با ۷امتیاز وپوئن شکنی ۵۲/۵

نفرششم  آقای یاسین ناطقی با ۷امتیاز وپوئن شکنی ۵۱

مقام اول پیشکسوتان آقای رضا حاجی علی اکبری با ۶امتیاز و پوئن شکنی۵۰  

 مقام اول بانوان استاد فیده خانم مائده یوسفیان با۶امتیاز و پوئن شکنی ۵۳/۵

مقام دوم بانوان خانم بهار میرزاخانی با۶امتیاز و پوئن شکنی۴۶/۵

مقام اول ریتینگ ۱۸۰۰وکمتر آقای محمد حسین غلامی با ۷امتیاز و پوئن شکنی ۴۸

مقام اول ریتینگ ۱۵۰۰وکمتر  آقای آرتین داروغه دفتر با ۵امتیاز و پوئن شکنی ۳۸/۵

نفر اول بدون ریتینگ  آقای سروش زینلی با ۵امتیاز و پوئن شکنی ۴۴/۵

اول ۸سال دختران (بدلیل حضور تنها یک شرکت کننده به حد نصاب جایزه نرسید)

اول۸سال پسران آقای فواد رستمی با۴امتیاز و‌پوئن شکنی ۴۰

اول ۱۰سال دختران خانم یگانه یحیایی با۳/۵امتیاز و‌پوئن شکنی ۳۱

اول ۱۰سال پسران آقای امیر محمد نوروزی با ۶/۵امتیاز و پوئن شکنی ۵۴/۵

اول ۱۲سال دختران خانم نیلوفر کاظمی با ۶امتیاز و پوئن شکنی ۴۴/۵

اول ۱۲سال پسران  آقای محمد حسام توکلی با ۶/۵امتیاز و‌پوئن شکنی ۴۵

اول ۱۴سال دختران خانم پرنیا فتوحی با ۵/۵امتیاز و‌پوئن شکنی ۴۷/۵

اول ۱۴سال پسران آقای سام ترابی با ۶/۵امتیاز و‌پوئن شکنی ۴۲

اول۱۶سال دختران خانم ستایش قوامی با۴/۵امتیاز و پوئن شکنی ۴۷/۵

اول ۱۶سال پسران آقای سبحان ابوطالبی با ۶/۵امتیاز و پوئن شکنی ۵۲/۵

لازم با ذکر است که سرداوری این مسابقات بر عهده داور بین المللی سرکار خانم مژگان کریمی و جانشینی سرداور نیز برعهده داور فیده سرکار خانم آسیه جعفری بود.

 داوران مسابقه نیز بر عهده آقایان :

سید محمد جلال موسوی از خمینی شهر

محمد فهیمی نژاد از کاشان

 و مدیریت سالن مسابقات نیز بر عهده جناب آقای خضری بود که از زحمات تمامی نفرات مذکور سپاسگزاری می نمائیم.

از همکاری و مساعدت بی شائبه هیات شطرنج استان اصفهان نیز  صمیمانه قدرانی می نمائیم.

 

هیات شطرنج شهرستان اصفهان

 
 
 
 
هیات شطرنج شهرستان اصفهان در نظر دارد بیست ویکمین دوره مسابقات ریتد سریع اوپن اردیبهشت اصفهان را در محل خانه شطرنج و به میزبانی هیات شطرنج استان اصفهان برگزار نماید.
 
شرایط عمومی: 
1- مسابقه در روز جمعه مورخ 28اردیبهشت ۱۴۰۳ از ساعت 9:30 آغاز خواهد شد.(حضور بازیکنان 30دقیقه پیش از شروع الزامی می¬باشد)
2- کنترل زمانی مسابقه 15 دقیقه + 5 ثانیه پاداش به ازای انجام هر حرکت خواهد بود.
3- قوانین فیده بر مسابقات حاکم می باشد .
4- مسابقات به روش سوئیسی و در 7 الی 9 دور بسته به تعداد شرکت کنندگان برگزار خواهد شد.
5- زمان تاخیر 15 دقیقه از زمان استارت می باشد.
6- رده بندی نهایی بر اساس مجموع امتیازات کسب شده می¬باشد. در صورت تساوی امتیازات پوئن شکنی به ترتیب زیر انجام خواهد شد:
1)رویارویی مستقیم     
2) بوخهولز   
3)مجموع بوخهولز             
4) برگر             
  5) برد بیشتر
و در صورت تساوی، بلیتس 3 دقیقه ای تعیین کننده نفر برتر خواهد بود.
شرایط شرکت
7- شرکت برای عموم آزاد می¬باشد.
8-ورودیه مسابقه مبلغ ۲۵۰۰۰۰۰ ریال می باشد . ثبت کد پیگیری فیش واریزی در قسمت شماره فیش فرم ثبت نام الزامی است. 
بدیهی است ثبت نام بعد از ساعت 12ظهرمورخه 27اردیبهشت انجام نخواهد شد.
9- جهت ثبت نام مبلغ فوق را به شماره حساب 0115291038000 یا شماره کارت 6037997599415784 به نام هیات شطرنج شهرستان اصفهان واریز نمایید.
10- تاریخ تولد بازیکنان رده های سنی به شرح زیر می¬باشد:
رده سنی زیر 8 سال: متولدین دی ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ به بعد
رده سنی زیر 10 سال: متولدین ۱۳۹۳/۱۰/۱۱ تا ۱۳۹۵/۱۰/۱۰
رده سنی زیر 12 سال: متولدین ۹۱/۱۰/۱۱ تا ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
رده سنی زیر 14 سال: متولدین ۸۹/۱۰/۱۱ تا ۱۳۹۱/۱۰/۱۰
رده سنی زیر 16 سال: متولدین ۱۳۸۷/۱۰/۱۱ تا ۱۳۸۹/۱۰/۱۰ 
پیشکسوتان: متولدین ۱۳۵۳/۱۰/۱۰ به قبل
جوایز
مقام اول مسابقات: 30 میلیون ریال
مقام دوم مسابقات: 25 میلیون ریال
مقام سوم مسابقات: 20 میلیون ریال
مقام چهارم مسابقات: 15 میلیون ریال
مقام پنجم مسابقات: 10 میلیون ریال
مقام ششم مسابقات: 8 میلیون ریال
مقام اول پیشکسوتان: 6000000 ریال
مقام اول بانوان: 6000000 ریال
مقام دوم بانوان: 5000000 ریال
مقام اول ریتینگ 1800و کمتر: 6000000 ریال
مقام اول ریتینگ 1500و کمتر: 6000000 ریال
مقام اول بدون ریتینگ: 6000000 ریال
مقام اول زیر 8 سال دختران: 6000000 ریال
مقام اول زیر 8 سال پسران: 6000000 ریال
مقام اول زیر 10 سال دختران: 6000000 ریال
مقام اول زیر 10 سال پسران: 6000000 ریال
مقام اول زیر 12 سال دختران: 6000000 ریال
مقام اول زیر 12 سال پسران: 6000000 ریال
مقام اول زیر 14 سال دختران: 6000000 ریال
مقام اول زیر14 سال پسران: 6000000 ریال
مقام اول زیر 16 سال دختران : 6000000 ریال
مقام اول زیر 16 سال پسران : 6000000 ریال
مجموع جوایز 203 میلیون ریال
در صورتی که تعداد شرکت کنندگان کمتر از 90 نفر باشد جوایز به همان نسبت تعدیل خواهد شد.
11- به افرادی که واجد شرایط 2 جایزه باشند فقط یک جایزه (جایزه بالاتر) تعلق خواهد گرفت
12- جوایز مربوط به رده های سنی، پیشکسوتان، ریتینگ¬ها و بانوان در صورتی قابل پرداخت است که در هر رده حداقل 5 نفر شرکت¬کننده حضور داشته باشند.
13- هرگونه اعتراض به رای سرداور باید تا قبل از قرعه کشی دور بعد با پرداخت مبلغ ۳ میلیون ریال به صورت مکتوب انجام شود. در غیر اینصورت هیچگونه اعتراضی پذیرفته نخواهد بود.
بدیهی است در صورت پذیرفته شدن اعتراض، مبلغ مذکور بازگردانده خواهد شد. 
اسامی هیات ژوری پیش از آغاز دور اول اعلام خواهد شد. 
14- در صورت نیاز و با اعلام سرداور استفاده صحیح از ماسک برای تمام شرکت کنندگان الزامی می باشد. در غیر این صورت سرداور می¬تواند برای بازیکن خاطی باخت اعمال نماید.
جدول زمان بندی مسابقات برای 9 دور
زمان از ساعت 9:30 ( ۵ دور)
از ساعت 16:00 (۴ دور)
 
جدول زمان بندی مسابقات برای 7 دور
زمان از ساعت 9:30 (۴ دور)
از ساعت 16:00(۳ دور)
 
در صورتی که تعداد شرکت کنندگان بالای 60 نفر باشد مسابقات در 9 دور برگزار خواهد شد.
15- کلیه بازیکنان موظفند هر گونه اشتباه در ثبت اسپل نام خود . ای دی فیده . ریتینگ . کد سیستم جامع و ... را تا قبل از شروع دور اول به مسئول ثبت نام اعلام نمایند.
تمامی بازیکنان موظف به داشتن کد سیستم جامع معتبر فدراسیون قدردهنگام ثبت نام می باشند.  
16- همراه داشتن هرگونه وسایل الکترونیکی در سالن مسابقات ممنوع می¬باشد
ثبت نام تنها از طریق سایت هیات شطرنج شهرستان اصفهان www.esfahancitychess.irانجام خواهد شد
17- هرگونه موارد پیش بینی نشده حسب مورد توسط سرداور تصمیم گیری خواهد شد.
18- آدرس: خیابان چمران خیابان محمد طاهر. هیات شطرنج استان اصفهان. (خانه شطرنج)
شماره همراه جهت ارسال تصویر رسید بانکی از طریق ایتا – واتساپ یا تلگرام : 09133669056 دبیر هیات شهرستان خانم جعفری
 

رعایت شئونات اخلاقی - ورزشی - اجتماعی و اسلامی برای همه شرکت کنندگان محترم الزامی است. 

حامیان


قهرمانان
  • استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    مربیگری تیم ملی تونس در سال 2022(1400)
    کسب عنوان برترین بازیکن جوان آسیا از سوی فدراسیون شطرنج آسیا (2016)
    شرکت در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی کشور وراه یابی به فینال مسابقات در سال 1396
    نایب قهرمانی لیگ برتر باشگاهای کشوربه همراه تیم ذوب آهن وکسب مقام اول (میز1) در سال 1395
    کسب اخرین نورم استاد بزرگی در مسابقات المپیادجهانی به همراه تیم ملی بزرگسالان
    کسب مقام سوم قهرمانی جهان در رده سنی زیر 18 سال -2016
    کسب مدال طلای تیمی قهرمانی جهان در المپیاد زیر 16 سال 2015 - مغولستان
    کسب عنوان قهرمانی اسیا در رده سنی زیر 16 سال - 2015(کره جنوبی)
    کسب مقام دوم مشترک اوپن گرجستان 2015
    کسب اولین نورم استادبزرگی در تیرماه 94 (بلغارستان)
    کسب عنوان استادی بین المللی در فروردین 94(تایلند)
    کسب عنوان سومی تیمی مسابقات المپیاد جهانی 2014 مجارستان
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 16 سال -2014- هند
    کسب مدال تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2014
    کسب مدال برنز تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2013
    مقام دومی قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 14 سال - ایران 2013
    مقام دوم تيمي و كسب مدال نقره ميز 5 در المپياد جهاني زير 16 سال (تركيه - 2012)
    مقام اول تیمی مسابقات قونیه - ترکیه 2012
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 14 سال سريلانكا و کسب مدال تیمی زیر 14 سال
    کسب مدال نقره تیمی سریع زیر 14 سال سریلانکا 2012
    مقام چهارم (مشترک با سوم ) جهان زیر 12 سال برزیل 2011
    قهرمان اسيا زير 12 سال فیلیپین 2011
    مقام ششم جهان زیر 12 سال 2010 یونان
    مقام هفتم جهان زیر 10 سال ترکیه 2009
    قهرمان اسيا زیر 10 سال 2009 هند و همچنین طلای تیمی زیر 10 سال
    مقام اول كشور در رده سني زير 12 سال
    مقام چهارم مسابقات زیر 14 سال قهرمانی جهان 2011
    قهرمان کشوردر سال 90-1389
    کسب مدال طلای asean ویتنام 2009 و اخذ عنوان استادی فیده
    کسب مدال تیمی زیر 10 سال - ویتنام 2008

  • استاد بین المللی نیما جوانبخت
    استاد بین المللی نیما جوانبخت
    کسب مقام سوم اسیا در رده سنی زیر 20 سال - 2015 قرقیزستان
    کسب مقام قهرمانی کشور در رده سنی زیر 20 سال - 1394
    کسب مقام دومی مسابقات سریع و چهارمی متعارف قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 18 سال -ایران 2013
    كسب مقام دوم تيمي در مسابقات المپياد جهاني زير 16 سال (استانبول 2012)
    مقام چهارم زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام اول اسيا در مسابقات سريع و بليتس زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام ششم مسابقات قهرمانی جهان در رده سنی زیر 16 سال 2011
    قهرمان جشنواره سراسری کشور در سال 90
    مدال نقره زیر 16 سال اسیا فیلیپین 2011
    نفر سوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال
    مدال برنز تیمی المپیاد جهانی2011 - مدال طلای انفرادی المپیاد جهانی 2011
    مدال طلای تیمی مسابقات ازاد ترکیه 2011

  • استاد فیده آنوشا مهدیان
    استاد فیده آنوشا مهدیان
    کسب عنوان دوم بلیتس غرب آسیا در قرقیزستان-2022
    کسب عنوان نایب قهرمانی بانوان کشور در اسفند 1400- کرمانشاه
    مقام سوم جوانان زیر 20 سال بانوان - سریلانکا 2021
    مقام سوم نوجوانان المپیاد جهانی زیر 16 سال - 2019
    مقام سوم تیمی المپیاد جهانی زیر 16 سال گرجستان - 2018
    مقام سوم زون 3.1 اسیا -2019
    مقام اول بانوان کشور - 1397
    مقام اول رده سنی زیر 16 سال کشور 1396
    مقام دوم مسابقات سریع آسیا رده سنی زیر 20 سال 1396
    مقام دوم کشور مرحله اول ودوم رده سنی زیر 14 سال 1395
    مقام دوم مرحله اول کشور رده سنی زیر 20سال 1395
    مقام سوم رده سنی زیر 14 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر ١٢سال _ 1392

  • استاد فیده طناز ازلی
    استاد فیده طناز ازلی
    کسب عنوان قهرمانی بانوان کشور - خرداد ۱۴۰۳
    کسب عنوان اول تیمی قهرمانی دانشجویان جهان -بلژیک 2022
    نایب قهرمانی تیمی و سوم انفرادی دانشجویان اسیا(آنلاین) اندونزی - 2020
    مقام دوم بلیتس دختران زیر 18 سال کشور - 1398
    مقام اول سریع دختران زیر 18 سال کشور - 1398
    مقام سوم بانوان کشور در سال 1397
    مقام دوم تیمی مسابقات المپیاد جهانی زیر 16 سال 2017
    مقام سوم سریع قهرمانی آسیا رده سنی زیر 16 سال 2017
    قهرمان کشور دررده سنی زیر16سال دختران 1395
    نایب قهرمان رده سنی زیر 15 سال دختران مدارس اسیا و کسب عنوان wcm - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 14 سال - 1393

  • هستی خسروی
    هستی خسروی
    مقام دوم زیر ۱۶ سال قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۳
    مقام دوم زیر 12 سال استان - 1398
    مقام دوم رده سنی زیر 10 سال کشور 1396
    کسب عنوان سومی قهرمانی جهان در رده سنی زیر 8 سال -2016
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان رده سنی زیر 6 سال جشنواره کشور - 1392

  • ارشیا محمدیان سیچانی
    ارشیا محمدیان سیچانی
    مقام سوم زیر ۱۴ سال کشور در سال ۱۴۰۳
    قهرمان رده سنی زیر ۱۴ سال مسابقات استاندارد قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۲
    قهرمان مسابقات زیر ۱۴ سال سریع قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۲
    مقام دوم رده سنی زیر ۱۲ سال مسابقات برق آسای قهرمانی کشور - تهران 1401
    مقام سوم مسابقات برق اسای آسیایی در رده سنی زیر ۱۲ سال در بالی اندنزی - 2022
    قهرمان زیر 10سال استان - 1398

  • استاد فیده بانوان پرنیان عباسی
    استاد فیده بانوان پرنیان عباسی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 12 سال کشور در سال 1391
    کسب مقام اول مشترک و عنوان استادي فيده مسابقات اسه ان در مسابقات اسه ان 2012
    مقام دوم قهرمانی کشور در رده زیر 10سال- سال 90-1389

  • استاد فیده بانوان مائده یوسفیان
    استاد فیده بانوان مائده یوسفیان
    قهرمان زیر ۱۴ سال کشور در سال ۱۴۰۳
    کسب مقام دومی جهان در رده سنی زیر 12 سال - گرجستان 2022
    قهرمان سریع بانوان شهرستان اصفهان - 1400
    اول تیمی زیر 12 سال اسیا - 2021- انلاین
    مدال برنز زیر 10 سال کشور - 1398
    مقام اول زیر 10 سال استان - 1398
    مقام سوم زیر 8سال جام اینده سازان کشور -اردیبهشت 1397

  • رامیلا واگوهیان
    رامیلا واگوهیان
    مقام سوم زیر 18 سال 1396
    کسب مقام سوم بازیهای سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 15 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال - 1393
    مقام سوم قهرمانی کشور - رده سنی زیر 14 سال - 1392
    مقام دوم زیر 8سال کشور در سال 1388

  • فاطمه مشهدی
    فاطمه مشهدی
    قهرمان کشور در رده سنی زیر ۱۶ سال در سال ۱۴۰۲
    نایب قهرمان مسابقات سریع زیر ۱۶ سال قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۲
    مقام اول کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1398
    مقام اول زیر 12 سال استان - 1398
    مقام سوم رده سنی زیر 10 سال 1396
    کسب عنوان دومی مسابقات سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 9 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در جشنواره کشوری رده سنی زیر 6 سال - تهران - 1392

  • محمدصادق نادری
    محمدصادق نادری
    قهرمان مسابقات اماتوزی اسیا- اصفهان 2016
    نایب قهرمان رده سنی زیر 14 سال پسران - 1394

  • علیرضا آقائی
    علیرضا آقائی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 18 سال کشور در سال 1391
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا(سريلانكا2012)
    نفر دوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال در سال 90-1389
    تکرار مقام دوم رده سنی زیر 16 سال کشور - سال 91-1390

  • امیرحسین بادکوبی
    امیرحسین بادکوبی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 14 سال کشور در سال 1391
    كسب مقام اول اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان -1391)
    نایب قهرمان مسابقات زیر 20 سال کشور در سال 1391
    مقام سوم در رده سنی زیر 12 سال در سال 90-1389

  • محسن ترکان
    محسن ترکان
    نایب قهرمان مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • اشکان ازلی
    اشکان ازلی
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 16 سال(1392) و راهیابی به مسابقات قهرمانی اسیا(2014)
  • فراز قلعه دار
    فراز قلعه دار
    نايب قهرمان اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان - 1391)
    قهرمان کشور در سال 1390 (رده سنی زیر 20سال)

  • کیارش نجفی
    کیارش نجفی
    1390- مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا2011
    قهرمان استات اصفهان در رده سنی زیر 16 سال - 1394

  • خشایار رجبی یزدی
    خشایار رجبی یزدی
    مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا - 2011
  • امید کریمی
    امید کریمی
    دارنده مدال برنز قهرمانی کشور کم بینایان و نابینایان - 1395 رامسر
  • عسل کاظم زاده
    عسل کاظم زاده
    کسب عنوان بهترین بازیکن ریتینگ دار زیر 1900 بانوان اماتوری اسیا- اصفهان 2016
    قهرمان استان در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    راهیابی به فینال قهرمانی کشور بانوان (انتخابی تیم ملی بزرگسالان)1393
    قهرمان استان در رده سني زير 10 سال دختران -1391
    قهرمان استان در رده سنی زیر 20 سال دختران - سال 1390
    مقام هفتم رده سنی زیر 10 سال کشور - سال 91-1390
    مقام چهارم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 8 سال 90-1389

  • آیدا عباسی
    آیدا عباسی
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390 و قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390
    قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران

  • آرش جعفری قورتانی
    آرش جعفری قورتانی
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال - 1398
    قهرمان زیر 8 سال استان - 1398
    قهرمان زیر 8 سال پسران(شهرستان اصفهان) - 1397

  • ارین اعتمادی
    ارین اعتمادی
    مدال برنز زیر 14 سال کشور - 1398
    مقام اول زیر 14 سال استان - 1398

  • پرنیا فتوحی
    پرنیا فتوحی
    قهرمان زیر ۱۲ سال شهرستان اصفهان - 1400
    قهرمان زیر 8 سال دختران - 1396

  • فریدون مختاری
    فریدون مختاری
    مقام سوم سریع 50تا65 پیشکسوتان کشور - شهرکزد 1398
    مقام سوم بلیتس 50تا65 پیشکسوتان کشور - شهرکزد 1398

  • احمد یزدان دوست
    احمد یزدان دوست
    مقام دوم سریع بالای 65 سال پیشکسوتان کشور - شهرکرد 1398
  • شایان ایمن
    شایان ایمن
    دوم تیمی زیر 14 سال اسیا - انلاین 2021
    قهرمان استان زیر 10 سال 1396
    نایب قهرمان استان زیر 12 سال 1397
    قهرمان استان زیر 12 سال 1398
    نایب قهرمان کشور زیر 14 سال 1399
    نایب قهرمان اسیا زیر14 سال 2021

  • امیر محمد نوروزی
    امیر محمد نوروزی
    مقام سوم رده سنی زیر ۱۰ سال قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۳
    مقام اول زیر ۱۲ سال شهرستان اصفهان در سال ۱۴۰۲
    مقام سوم زیر ۱۰ سال شهرستان اصفهان در سال ۱۴۰۲
    قهرمان زیر ۸ سال پسران شهرستان اصفهان - 1401
    قهرمان زیر ۸ سال پسران شهرستان اصفهان - 1400

  • آرش نظریان
    آرش نظریان
    مقام سوم رده سنی زیر ۱۶ سال قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۳
    مدال برنز زیر 8 سال استان - 1398

  • ارسلان بزرگزاد
    ارسلان بزرگزاد
    قهرمان بلیتس زیر ۸ سال کشور در سال ۱۴۰۲
  • رضا علی اکبری قهرمان پیشکسوتان شهرستان اصفهان - ۱۴۰۳
    رضا علی اکبری قهرمان پیشکسوتان شهرستان اصفهان - ۱۴۰۳
    کامبیز برزیده دوم
    حسینقلی جوکار سوم